دوشنبه، اسفند ۰۷، ۱۳۸۵

به این می‌گويند "گفت‌وگوی تمدّن‌ها"!

آقای حسين درخشان که چون حجت‌الاسلام دکتر خاتمی از دانش‌آموختگان مکتب زعيم عاليقدر انقلاب هستند، اعتقاد راسخ دارند به "صدور انقلاب" و "گفت‌وگوی تمدّن‌‌ها". البته ايشان از راه گفت‌وگو است که اقدام به صدور انقلاب به ممالک کفر می‌نمايند که اين نوآوری، در جای خود شايسته‌ی تقدير است.
انصافاً با وجود اين‌همه مشغله‌ی اتمی، گمان نمی‌رفت که ديگر وقتی برای ايشان باقی بماند که به مسئله‌ی فولکلور انقلابی نيز بپردازند. بنابراين، جا دارد که همين‌جا به اين برادر رزمنده يک خسته نباشيد جانانه تقدیم کنيم که چنين از فرهنگ و آبروی اين مرزوبوم پاسداری می‌کنند! به پدر ايشان حاجی آقا درخشان نيز خسته نباشيد ويژه عرض می‌کنیم که با تمامی مشغله‌ی بازار، تا اين حد وقت روی تربيت بچه‌شان گذاشته‌اند!

 • به قلم ديگر مزاحمين: شوخلاگ (7)، سرکلانتر: خودم!
 • ۲ نظر:

  ناشناس گفت...

  اقای زهری
  البته این یک پیام نامربوط به نوشته شما است

  می خواستم بدانم که اگر درخواست کنیم ایا امکان دارد که قالب وبلاگهائی که در آن لینکها را می گذاری و یا نوشته های کوچک را در ان قرار می دهید و بعد آنها در کنار صفحه وبلاگ شما نمایش داده می شوند را برای من هم بفرستید تا از آنها در وبلاگم استفاده کنم و یا خیر!

  منتظر جوابتان می مانم

  Nazkhatoon گفت...

  واقعا که! با ديدن آموزش فارسی به اين خانم​ها شوکه شدم. چقدر آدم بايد به قول فرانسوی​ها Minable و به قول انگليسی​ها Cheap باشه که چنين چيزهايی رو به عنوان زبان فارسی ياد بده. نمی​دونم منطق کسی که مياد چنين کلماتی رو به يک خارجی ياد می​ده (البته از این موارد در فرانسه زیاد دیدم و خاص این شخص نیست) و تازه از شاهکارش هم فيلمبرداری می​کنه، چيه؟ به نظرم ايشون شديدا نياز به درمان داره...