جمعه، مرداد ۲۰، ۱۳۸۵

آبجو، فقط آبجوهای آلمان (به جان شما!)

به جان همين رفيقم که کنار دستم نشسته، روی دست آبجوهای آلمان نيامده و احتمالاً نخواهد هم آمد. مقايسه‌ی آبجوهای آلمان با ديگر کشورها مثل اين است که بسکتبال آمریکا را با بورکينافاسو مقايسه کنیم! خلاصه اگر بعد از يک روز سخت خواستيد هوای سری عوض کنيد، پيشنهادی‌های زير را مد نظر داشته باشيد:
Becks، Warsteiner، Krombacher، Bitburger و باقی سکرات!

۷ نظر:

ناشناس گفت...

حالا داري سكرات تبليغ مي‌كني كاكو؟

ناشناس گفت...

نوش جان استاد

ناشناس گفت...

!!! بهترین آبجو جهان Becks

Majid Zohari گفت...

چوبینه جان، تو دیگر تایید کنی، کار تمام است:)

فرزاد گفت...

درود بر حضرت عالي

مجيد جان مطلبي رو خدمتتان عرض كنم كه از تجربه زندگي چند ساله در بلژيك به دست آمده . اگر قدري هم در اينترنت جستجو كني خواهي يافت كه بلژيك معروفترين كشور در توليد مرغوب ترين آبجو در دنيا است . در سفري كه بوش سه - چهار سال پيش به بلژيك داشت و با نخست وزير بلژيك ملاقات كرد ، از آنجا كه ميدانست اين ننه مرده ها چيزي ندارند و تنها به واسطه مركزيت اتحاديه اروپاست كه قدري مشهورند ، به حالت طنز به نخست وزير بلژيك گفت .... راستي شما چيز معروفي داريد ؟ كه ايشان در پاسخ و البته به لحن طنز گفتند .. ما ساختمان مركزي اتحاديه اروپا داريم ، پايتخت سياسي اروپا هستيم و آبجو و شكلات هم داريم .

البته شكلات بلژيك در جهان و بعد از سوئيس داراي مقام دوم است ، ولي در آبجو و آبجو خوري و آبجو سازي ، بايد بگويم كه الحق اول هستند شايد در نوشته ائي آبجو هاي بلژيك رو معرفي كردم كه اگر گذر كسي به اين طرف افتاد تجربه كند

Majid Zohari گفت...

با درودی گرم
اتفاقاً معلمی داشتيم که همين حرف تو را می‌زد.
البته من بلژيک آمده‌ام، امّا آن‌جا هم دنبال آبجوهای آلمانی می‌گشتم:)

ناشناس گفت...

هفته پیش آلمان بودم برای اولین بار beck را تجربه کردم. حال خوشی داشیم یادش بخیر