جمعه، خرداد ۲۶، ۱۳۸۵

يک پيشنهاد بی‌شرمانه!

اين‌جا در تورنتو، طرفداران پر و پا قرص فوتبال -از هر مليتی- پرچم‌شان را زده‌اند کنار پنجره‌ی ماشين‌شان. می‌گم بد نيست امشب، يعنی يک‌روز قبل از وقوع واقعه (شايد هم فاجعه!)، برای اين‌که حال اين پرتغالی‌ها را بگيريم، يک‌مشت بچه‌ها جمع شويم برويم هر جا که پرچم پرتغال ديديدم بکنيمش و جايش پرچم ايران بزنيم!
قيافه طرفی که صبح ماشينش را با پرچم افراشته‌ی ايران ببيند جداً که ديدن دارد:)

۳ نظر:

ناشناس گفت...

بهتر است به جای این کارهای مبتذل, به توصیه هواداران اسلامی تیم ملی در تلویزیون ایران, تا زمان باقی مانده به بازی تسبیح بگردانید وپیروزی تیم ملی را از خداوند بخواهید! بیچاره خدا...

ناشناس گفت...

مجید عزیز، چرا بی‌هوده چنین کنند لوطیان بازیگوش ؟ راویان روایت کنند و مفسرین اخبار تفسیرنمایند که ازبلاد ایران خبر همی رسد که طبق فتوای آیات عظام وعلمای اعلام وحجج اسلام اراده رهبر بر این لحاظ منظور است که فاتبال بازان وطن کما عینهو در نیمه دوم لعب با مکزیکیان بی تعب اینک نیز در کسوت مربای پرتقالی، آموزش دیده از مربی بی بخاردر مصاف با پرتقالی های لاکردار عطا را به لقایش یا لقارا به عطایش ببخشند و در همان نیمه اول لعب با "فیت بال" عطوفت اسلامی را بر پرتغالیان نا اسلامی شامل شوند وآنان را به نیم فینال رهگشا گردند زیرا هراس از این است که در صورت پیروزی قوای اسلام، امت همیشه در صحنه در ام القرای اسلام منفجر از شوق وآلوده از ذوق و مغنا به غناهای نا متعارف اسلامی از قبیل " ما همه سر باز تو ایم فوته بال، گوش بغرمان تو ایم فوته بال " افسار گسیخته به طرق وشوارع حمله نمایند وآبروی اسلام را در غربال بریزند و باتوم های خواهران زینب کفایت نکند وکار گر نیافتد بل که عکس افتد آن چه که نباید بیافتد و مسبب معصیت های کبیره وصغیره ای همی گردد که نباید بگردد که گفته اند: باتوم مکن رنجه به در کوفتن کس / تا کس نکند رنجه به در کوفتنت چوب. بخصوص که قوم عجم را گویند اگر جهل (عصبانیت) بر او مستولی گردد نیک را از بد تمیز ندهد و این چنین را چنان آن چنان کند که چنانی شود که نباید بکند.

Majid Zohari گفت...

بله نوشين عزيز، به‌راستی که حلّال همه‌ی مشکلات ما دعاست؛ به‌خصوص دعای "بی‌بی رقيه" معجزه می‌کند! البته برای دفع شرّ و بلا، خواندن فرازهايی از رساله‌ی علّامه‌ی بلندمقدار ملاّ باقر مجلسی -آن‌هم با صدای بلند- از ديرباز توسط علمای اعلام و حج عظام توصيه می‌شده است!


حميد جان جداً دلم را شاد کردی با پيام زيبا و پرملاطت.
تندرست باشید.