سه‌شنبه، تیر ۰۶، ۱۳۸۵

نترسيد؛ وبلاگ هم‌ديگر را معرفی کنيد!

بلوچ برای مدّت‌ها کار قشنگی کرد که انگار چشم‌هامان نديدش: آمد یک‌سری از وبلاگ‌ها را معرفی کرد که اکثراً خواندنی بودند (البته به‌جز "مجيد زهری"!). انتخاب‌های بلوچ درهم بود؛ نديدم که از بين رفقا يا هم‌فکرانش دستچين کند. خلاصه که کارش درست بود. حالا چرا اين‌ها را گفتم:
حکايت معرفی وبلاگ‌ها اگر حکايت سلمانی‌ها نشود که از بیکاری سر هم را می‌تراشند، هزار و يک فايده دارد. اگر از کاهلی، جنبه‌ی آگاهی‌رسانی‌اش را هم ناديده بگيريم، "سرگرم‌کننده‌گی‌اش" اين‌قدر هست که بيارزد پی‌اش را بگيریم. خلاصه من که شخصاً از خواندن اين‌جور معرفی‌نامه‌ها کيفور می‌شوم!
حوصله داشتيد هم‌ديگر را بنوازيد! من که حتماً -سر فرصت- سراغ بعضی از وبلاگ‌ها خواهم رفت. برای اين کار، زبانم اين‌قدر لخت است که خودتان این‌جا بارها خوانده‌ايدش و ... انصافاً فقط در همين وبلاگ از اين‌ نوشته‌ها سراغ می‌شود کرد. اگر شده در دو-سه‌خط، دستی به سر و گوش بعضی وبلاگ‌ها خواهم کشید. شايد خوشحال شوند و شايد هم... اين ديگر مسئله‌ی خودشان است!

۳ نظر:

ناشناس گفت...

سلام
من شما را لينكيده ام
شما هم ما را بلينكان و در مورد ما هم بنويس
!

ناشناس گفت...

مجید جان بنده اولین کسی بودم که در مورد این کار جالب بلوچ نوشتم و حتا گله هم کردم چرا کسی ازاین کار بلوچ نمی نویسد. امیدوارم حالا که بلوچ به غیبت کبرا و صغرا دچار شده تو این مهم را انجام دهی و ایکاش دیگران هم

ناشناس گفت...

با درود فراوان
دوست عزیز مجید،دو باره اسباب کشی کردم(برای آخرین بار! )اما این وبلاگ را بعدا معرفی کن!!، تازه دیروز درستش کردم و خیلی کار دارد که تکمیل شود