چهارشنبه، تیر ۰۷، ۱۳۸۵

آن وبلاگ و نويسنده‌اش (1)

فرياد بی‌صدا

فرياد بی‌صدا توسط زنی نوشته می‌شود به اسم شيوا. اين وبلاگ از قديمی‌ترين‌هاست. در اين‌که او زن است، بر خلاف بسياری که مدعی‌اند نیست، شک ندارم. حس زنانه در نوشته‌هايش موج می‌زند.
شيوا دستی دارد در هجو و هزل؛ آن‌هم چه دستی! دراز می‌نويسد و مرتب. دو موضوعی که او برای نوشته‌هايش انتخاب می‌کند يکی "سکس" است و ديگری "ضدّيت با رژيم اسلامی". مخلوط اين‌دو با چاشنی مسائل اجتماعی، موضوع يادداشت‌های فرياد بی‌صداست.
نويسنده به اخلاقيات مرسوم زياد پابند نيست و شايد بشود گفت "مرزشکن" است. در مجموع آدمی است که می‌شود نوشته‌هايش را دوست داشت.
آدم تنهايی‌ست. خيلی‌ها سمت‌اش نمی‌روند تا يک‌وقت نکند قبای "فرهيخته‌گی‌"شان لک شود! در ميان وبلاگ‌ها -به جز مرحوم آيت‌الله استمناء و چند تای ديگر- کم‌اند که استعداد هجونويسی او را داشته باشند.

۱۰ نظر:

ناشناس گفت...

اين وبلاگي كه معرفي كردين يعني همين خانومه وبلاگش فيلتره متاسفانه
اون
آيت الله هم فيلتره
ولي خودمونيم
غير از من هم مرحوم هاي ديگه اي بودن تو وبلاگ نويسان كه نمي دانسته ايم

ناشناس گفت...

ضمنا خوشحال ميشم اگه منم لينك كني

فرزاد گفت...

درود بر مجيد گرامي

شايد من قدري در خواندن وبلاگش نكته سنجي كردم ، چرا كه بايد بگويم يكي ديگر از خصوصيات شيوا ضديتش با " مردها " است

ناشناس گفت...

اين وبلاگ مدتهاست براي من فيلتر هست :(

Rokgoo گفت...

مدتی اين وبلاگ را می‌خواندم اما خالی‌بندی‌های بيش از حد فقط در کوتاه مدت جالب است.

mehdi sohrabi (مهدی سهرابی) گفت...

من هم می خوانم ایشان را ؛ ولیکن به نر و مادگی شان گیر نمی دهم ، لکن .
شیوا عالی می نویسد . شیوا می نویسد .

ناشناس گفت...

توجه نکردن به این وبلاگ به خاطر "فرهیخته" نبودن نیست. نویسنده این وبلاگ یک مرد دروغگو است که هربار خودش را یک چیزی معرفی کرده. از زن فاحشه گرفته تا مرد دوجنسی، از هکر کامپیوتر تا زن حامله و و و. اگر شما از دروغ های شاخدار این آدم خبر ندارید مشکل شماست. خیلی از آدم ها عقل دارند و فرق خزعبلات و مزخرفات را با طنز و هجو و هرچیز دیگری می دانند. خودتان را گول بزنید، اما به شعور دیگران توهین نکنید آقای زهری.

ناشناس گفت...

تنها چیزی می توانم در مورد این وبلاگ بگویم این است ادبیات به کاررفته دراین وبلاگ یک ادبیات مردانه است ونویسنده آن مردی است با نام مستعار زنانه شاید درقضاوتم اشتباه کرده باشم ولی به عنوان یک خواننده این عقیده را دارم...

ناشناس گفت...

بسم الله؛ رفیقتون در فرستادن آدم های فحاش به وبلاگ ها ما هم بسیار مهارت دارد! گند زده است به کامنت دون وبلاگ هامان!

ناشناس گفت...

man ham in weblog ro gahi mikhoonam nemidoonam nevisadesh zane ya mard vali be nazaram neveshtehash bi asase va zaeede khiale.