دوشنبه، مهر ۱۷، ۱۳۸۵

از هنرمندی جناب پينگی!

جناب پينگی (حق کپی‌رايت شبنم به خاطر اين لقب فراگير محفوظ)، يعنی کسی که اين‌جا را وقت و بی‌وقت پينگ می‌کند، جداً که به من لطف دارد! يعنی اگر خودم را هم دوست نداشته باشد، قلمم را حتماً دوست دارد. حضرتش می‌داند که من اهل رودربايستی هستم. بر همين اصل است که پايش که به شبکه می‌رسد، جَلدی می‌دود اين‌جا را می‌پينگد تا من از ترس شرمساری جلوی مردم هم که شده چيزکی بنوِيسم!
خُب چه می‌شود کرد: هر کس به نوعی مهر می‌ورزد و... "محبت" می‌ريزد!

۴ نظر:

ناشناس گفت...

خوب لااقل این جزء معدود دفعاتی هستش که یه کار بد نتیجه خوب داره.
البته از شوخی که بگذریم دردسرهای وبلاگ نوشتن به خاطر پینگ شدن کم نیست. اینکه مطلب از کجا بیاری و چی بنویسی و ...

ناشناس گفت...

جناب زهری عزيز از اينکه نه قلم بی رمق من را که به یقین صلاحی عزيز را خواندنی دانستيد ممنون و سپاس .

ناشناس گفت...

آقا فرمايش كردي: "می‌خواهم فقط لينک کسانی را بگذارم که يا می‌خوانم‌شان، يا رفيقم هستند." تاكنون غير از اين بوده؟ اگر بوده از مشنگي آن حضرت است.
در ثاني مرد از خود متشكر، وقتي نميتواني چيز به درد بخوري بنويسي وبلاگ خودت را پينگ مي كني تا مصنوعا سوژه ساز كني و ازش بنويسي. نويسنده ما را باش كه ننه من غريبم هم راه مي اندازد. واقعا كه!

ناشناس گفت...

مجید جان
حدس می‌زنم بلاگ رولینگ هم یک چیزیش می‌شه ها... والکی می‌پینگد. من هم گه‌گاه شامل این لطف و محبت می‌شوم و شرمنده جلو دوستان. البته کتمان نمی‌کنم که به برکت تربیت اسلامی با تربیت‌های بیکاری هم وجود دارند که احساسات منجوس انقلابی اسلامی‌شان را این‌جوری به منصه ظهور می‌رسانند. بازهم می‌گویم وتکرار می‌کنم اهل فن باید راهی برای ردیابی این مزاحمین بیابند. هرچند از طریق رد یابی به تنهایی فعلن نمی‌شود آن‌ها راریشه‌کن کرد ولی تا یافتن راهی کارساز آزارشان حتما کاهش می‌یابد.