سه‌شنبه، فروردین ۱۱، ۱۳۸۸

اشاره‌ای به جورج گالوی

چند روزی است که می‌خواهم چیزی بنویسم راجع‌به جورج گلوی (George Galloway)، اما وقت نمی‌شود که نمی‌شود! برای آن‌ها که این شازده را نمی‌شناسند، این نوشته‌ی عزرا لوانت سودمند است.
این جناب که کارمند و حقوق‌بگیر رسمی و مبلغ جمهوری اسلامی است[1]، طرفدار سرسخت برنامه‌ی هسته‌ای جمهوری اسلامی و حامی کامل حزب‌الله و حماس[2] و دیگر گروه‌های تروریستی اسلامی است، نفی‌کننده‌ی یازده سپتامبر است، دشمن هتاک اسراییل و یهودستیز است و ... از قضا قرار بوده یا می‌خواسته بیاید کانادا که [انگار] جلویش را گرفته‌اند (عجب کار درستی کرده‌اند). یک‌مشت اکتیویست بی‌سوادِ بی‌کاره هم که تا بخواهید این‌روزها در دانشگاه‌ها پلاس‌اند، افتاده‌اند دنبال ماتحت‌اش که "کجایید که لنگ‌های آزادی بیان هوا شد"! من مانده‌ام آخر چه حرف حسابی می‌تواند از دهن یک‌هم‌چین موجود مغلطه‌کار و بی‌شرمی بیرون بیاید؟
برای شناخت این آدم و شوونات اخلاقی و سطح تربیت‌اش فقط کافی است یکی از ویدئوهایش را تماشا کنید؛ انتخاب‌اش هم به عهده‌ی خودتان، خرج‌اش با من: [+]. پیرو قضیه‌ای که طرف بچه‌اش کور بود گذاشته بود اسم‌اش را "عین‌الله"، یا آن‌یکی که کچل بود و بهش می‌گفتند "زلف‌علی"، این جناب هم حزبی در انگلیس راه انداخته به اسم "احترام" (Respect) که این دیگر آخر مسخره‌گی است...

توضیحات:
1- در پرس تی‌وی -شبکه‌ی رسمیِ خبری انگلیسی‌زبان جمهوری اسلامی- دو برنامه دارد: "Real Deal" و "Comment".
2- برای حماس علناً کمک مالی جمع‌آوری می‌کند.

۳ نظر:

ناشناس گفت...

پرسش این است چرا دولت بریتانیا که خود از فعالیتهای جرج گالووی به خوبی آگاه است جلوی او را نمیگیرد. اگر بریتانیا نیز مانند کانادا حماس را یک سازمان تروریستی میشناسد ممکن است بتوان او را در خود بریتانیا تحت پیگرد قانونی قرار داد. البته به نظر میرسد این آقا زرنگتر از این حرفهاست که دم به تله بدهد.

آشپزباشی گفت...

با کمال مهر عرض می کنم که ایمیلت را روی صفحه نیافتم. (با فایر فاکس یک چیزهایی از صفحه از دست می رود و با اینترنت اکسپلورر یک چیزهای دیگری...) بهرحال اینجا مزاحمت کردم که بدانم این آفلاین من به شما رسید یا نه. در پاسخ به یک سئوالی که قدیم ها در پستی پرسیده بودی، چیزی این اواخر یافتم که شاید جواب ان سئوال باشد. دریافت شد؟

Majid Zohari گفت...

به‌گمانم در بریتانیا، حماس در فهرست گروه‌های تروریستی قرار نگرفته باشد (البته مطمئن نیستم)، برای همین است که این فرد این‌طور بی‌پروا جولان می‌دهد. در ثانی، از کسی پوشیده نیست که بریتانیا خودش معرکه‌گردان و پاتوق این قبیل اراذلِ مغلطه‌کار است. پس نمی‌شود از این کشور توقع بی‌جا داشت!

از بابت آن سایت تشکر می‌کنم. همان موقع برای شما پاسخی روانه کردم که انگار به دست‌ات نرسیده. به هر حال، برداشت من این است که آن نرم‌افزار چندان کارا نیست.