یکشنبه، فروردین ۰۲، ۱۳۸۸

بازگشت بلاگرول

یکی از خواص دنیای رقابت بدون مرز این است که اگر مدتی از صحنه خارج شوی، دیگر سخت بتوانی به موقعیت قبلی‌ات بازگردی. همین است که اعضا، تمام مدت در حال نوکردن خودند تا اگر به نقطه‌ی بالاتری صعود نمی‌کنند، لااقل موقعیت قبلی‌شان را از دست ندهند. ما هم سعی‌مان این است که حرف نویی بزنیم و شیوه‌ها‌ی نوشتاری تازه‌ای را بیازماییم... و خلاصه نسبت به قبل متفاوت باشیم، و الا در خط قبلی ماندن همان و پوسیدن همان! البته خیلی از چیزهایی را که شاخصه و معرف هویت ما هستند را حفظ می‌کنیم، تا نشویم منوچهر "شهر قصه".
این‌طور که از قرائن پیداست، بلاگرولینگ بالاخره از سفر دور و درازش برگشته. حالا باید دید که آیا نای رقابت با بلاگ‌چرخان گوگلی را دارد یا نه؟

توضیح:
من کمی با بلاگرولینگ امروزی وررفتم. سرعت‌اش پایین است و کمی هم شل می‌زند! آن‌طور که من دیدم، از ارتقای سیستم و امکاناتی که قرار بوده بیاورد خبری نیست. این جدیده، تقلیل‌یافته‌ی قبلی است به عبارتی.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

سلام جناب زهری عزیز. نوروز مبارک.
بعید می دانم بلاگرول با این تبلیغاتی که در ازای خدمات در سایت دیگران نمایش می دهد قدرت رقابت با گوگل ریدر را داشته باشد.

Gilehmard گفت...

مجيد جان عزيز . سلام . سال نو مبارک

شاعر ميفرمايد :
بيگانگی نگر که من و يار چون دو چشم
همسايه ايم و خانه هم را نديده ايم ...
انگار قرن هاست که از تو بی خبر مانده ام . شايد علتش پيری ماست و ديگر هيچ .
برايت سالی خوش و دلی خوش و روزگاری خوش آرزو دارم . اگر به ينگه دنيا آمدی يادی هم از ما روستا نشينان سانفرانسيسکويی بفرما !

ما چند گاهی است که مورد حمله اراذل و اوباش اسلامی قرار گرفته ايم و مدتی است سايت مان به رحمت خدا رفته است . اميدوارم شما از اين سموم اسلامی در امان باشيد .
با درود و بدرود : گيله مرد