دوشنبه، آبان ۲۹، ۱۳۸۵

آن وبلاگ و نويسنده‌اش (9)

سيروس شاملو
سيروس پسر شاملو است... که خود شاعر است و صد البته شخصيت مستقلی‌ دارد. سيروس نه که از نام پدر استفاده‌ی ابزاری نمی‌کند، که خود منتقد سخت اوست. آن‌چه سيروس می‌گويد هر چند آغشته به آزرده‌گی پسری است که بی‌مهری پدر ديده، امّا پر است از شنيدنی‌هايی که فقط چون او می‌تواند بگويد.
نوشتارهای سيروس شاملو، تو گويی به حکم قراردادی ضمنی، محکوم است به خميرشدن... و بی‌خوانده‌شدن پژمردن! چرايی اين نادیده‌گيری را بپرسيد از روشنفکری بی‌مايه و قهرمان‌پرور وطنی که بی "مولا" و "شهيد"، چون اسکلتی پوسیده به‌نسیمی فرو می‌ريزد!

۴ نظر:

ناشناس گفت...

میشه ادرس وبلاگ یا کتابی از ایشون معرفی کنید

ناشناس گفت...

مجید عزیز
امروز وبلاگت را استثنا ئا با "فایر فوکس" باز کردم. همه چیز کج ومعوج و تقریبا قاطی پاطی بود. آمدم و طبق معمول با" آوانت" باز کردم همه چیز اوکی و سرجایش بود. صرفا جهت آگاهی عرض شد.

ناشناس گفت...

جناب زهري عزيز
به کتاب خانه ات سر زدم اما لينک ها عمدتا کار نمي کرد. ممنون مي شوم راه نمايي ام کني براي دريافت نسخه ي مناسب چاپ کتاب هاي منتقد اسلام (ممنوعه) به کجا سر بزنم

Majid Zohari گفت...

نسيم جان!
کافی است روی نام "سيروس" کليک کنی.

حميد جان!
اين ايراد را قبلاً هم می‌دانستم. اين وبلاگ برای فايرفاکس طراحی نشده. ايرادش را هم بخواهم رفع کنم وقت می‌برد که می‌دانی ندارم. به هر حال ممنون از تذکرت.

محمّد جان!
از گوشزدی که کردی تشکر می‌کنم. شوربختانه، در حال حاضر فرصت وارسی لینک‌ها و تصحيح‌شان را ندارم، امّا در اوّلين فرصت به روی چشم.