یکشنبه، مهر ۰۳، ۱۳۸۴

در راديو، با شما

امروز هفدهمين شماره از برنامه‌ی راديويی‌ام را اجرا می‌کنم. ساعتش را در زير می‌نويسم تا اگر خواستيد مستقیم گوش کنيد:
ساعت ۵ تا ۶ به وقت شرق کانادا (ايسترن)، ۲ تا سه بعد از ظهر به وقت غرب کانادا (پاسيفيک)، یازده تا دوازده شب به وقت اروپای غربی و بالاخره ۱:۳۰ تا ۲:۳۰ پس از نيمه شب ايران.

بعد از برنامه:
اوّل اين‌که من حواسم نبود ساعت در ایران یکساعت تغییر کرده، به همين خاطر آدرسِ اشتباه دادم؛ حالا از سهل‌انگاری بوده یا عوارض پیری دیگر نمی‌دانم!
در برنامه از پرويز شاپور و کاريکلماتورهايش صحبت شد. بعد از معرفی کتاب مهشيد اميرشاهی که مهين ميلانی قلمی کرده بود. بخش‌هایی از اين یادداشت فکاهی نيز روخوانی شد و همين‌طور مطالب ديگر...

۱۰ نظر:

ناشناس گفت...

در انتظار شنیدنت هستیم

Shabnam گفت...

اگر بشه آنلاين گوش کرد! :)

ناشناس گفت...

آقای زهری گرامی ممنون که داستان مرا خواندید . نظر شما در راه ارتقائ سطح نوشته هایم مرا یاری خواهد داد.
با احترام//// دختر بس

ناشناس گفت...

salam. hatman goosh midam.

ناشناس گفت...

is Sample program Yours?? japanes , iranian , sub way ,,?? :D

ناشناس گفت...

مجید عزیز
خسته نباشید. حالا چطور می شود این موقع ها از سر کار برگشت و برنامه شما را گوش کرد؟ (با یک ساعت عقب تر از تورنتو) یعنی نمی شود؟

reza گفت...

خيلي خوشحالم كه بعد از مدتها از پرويز شاپور و كاريكلماتورهايش، صحبت شد

ناشناس گفت...

khosh halam age online gosh bedam!

arash xak گفت...

afarin be to

Shabnam گفت...

مجيد جان، برنامه اين دفعه رو استثنا تونستم بشنوم و خيلی جالب بود معرفی پرويز شاپور و کارهاش در زمينه کاريکلماتور. من اصلا در این مورد اطلاعی نداشتم و حتی این اصطلاح رو هم برای اولین بار می شنیدم.توی نت هم جستجو کردم و چيزهای جالبی پيدا کردم، کلا خيلی خوب بود. نمی دونم کتاب شاپور رو چطور ميشه اينجا گير آورد (توی ايران هست؟ ) ...و البته پرداختن به طنز نويسی کار خيلی خوبيه، واگر باز هم برنامه ها در اين مورد باشه، من که مشتری دائمی ميشم:) ...کلا در زبان فارسی که طنز نويسی خيلی کم هست، حيفه همين تعداد کم هم شناخته نشن...خيلی ممنون